BÁJEČNÉ RETRO VYCHYTÁVKY V NAŠEM BYTĚ

Domů » BÁJEČNÉ RETRO VYCHYTÁVKY V NAŠEM BYTĚ

Přemýšleli jste někdy nad významem slova RETRO? Správný význam tohoto slova je obecné označení pro něco zaniklého, cokoliv zpět v čase, něco minulého.
Proč je to vlastně tak moderní, když je to zastaralé? Je to prostě něco starého opět objeveného…JUPÍ, to jsme KOUMÁCI, znovu jsme objevili, co tu už jednou bylo a nasadili tomu kromě vyšší ceny i punc RETRO a lidi to prostě baví.
děti u rádia
Není divu, výrobky v tomto stylu vypadají skvěle a do svého bytu jich můžeme pořídit opravdu mnoho. Úžasná je kupříkladu RETRO TROUBA, která tak trochu připomíná tu babiččinu z našeho dětství, avšak má veškeré vymoženosti a přednosti dnešní doby. Nádherně vypadá v bílé nebo třeba v pastelových barvách.
Další skvělou VYCHYTÁVKOU, která na naší kuchyňské lince bude vypadat naprosto perfektně je RETRO KÁVOVAR.
staré tv

Jsou opravdu nádherné. Seženete je v mnoha provedeních a barvách, ať už na kapsle nebo na mletou kávu (tento typ kávovaru je jistě mnohem zajímavější než na kapsle, protože si můžete zakoupit kávu, dle svého výběru a takové pravé plantážní kávě z Brazílie nebo Ugandy se žádná kapsle nikdy nevyrovná. Chuť kávy tu totiž určujete vy, dle toho, jakou zakoupíte). Pozornost v tomto případě věnujte příkonu – čím vyšší, tím lepší, tlaku – ideálně nad 15 barů a také kvalitě čerpadla. Jen nad cenou asi nebudete úplně jásat, ale příprava lahodné kávy vás bude bavit dvojnásob, pokud vám s ní pomůže tak skvělý přístroj, na který je současně radost pohledět.

Pokud rádi a často pečete, najděte si ve své kuchyni místo na RETRO VÁHYjsou dalším kouskem, který ji skvěle ozdobí, když trošku zapátráte na Internetu, určitě si vyberete z bohaté nabídky právě ty, které ladí k vašemu stylu.
Takto bychom mohli pokračovat s dalšími různými předměty a spotřebiči, které denně používáme, od žehličky a rádia až po vysavač. Všechny náš byt krásně zútulní a rozveselí a dají nám také vzpomenout na staré dobré časy…
Nebojte se proto minulosti a vzhůru do objevování již dávno objeveného!