Barvy letošního jara: červená a žlutá!

Domů » Barvy letošního jara: červená a žlutá!

Módní svět se stále mění, a pokud chcete zůstat připravená, je nutné nové trendy neustále sledovat. Jaro tohoto roku se nese v duchu žluté a červené. Červená barva je spojována s ženskostí a vášní a jistě jí neodolá žádný muž, letošní novinkou je ale žlutá, která se již osvědčila loni na podzim.
Většina mužů se nechává slyšet, že žena v červená je zkrátka neodolatelná. Rudá barva navíc sluší i všem typům pleti a barvám vlasů. Tmavovlásky, blondýnky i zrzky nemohou volbou červeného outfitu nic zkazit. Chcete-li působit smyslně a žensky, vsaďte na jistotu! Matná červená rtěnka v kombinaci s červenými nehty jsou zaručenou klasikou.
yellow květiny
Pokud se nebojíte skutečně zářit, oblékněte se do žluté. Žlutá barva vyzařuje spoustu energie a optimismu. Pokud chcete jednoduše ukázat, že jste sluníčko a sálá z Vás dobrá nálada, zvolte například žlutou halenku a boty. Pokud chcete, aby byl Váš „look“ skutečně propracovaný, vyberte si džíny se žlutými švy. Takovéto drobné detaily z Vás dělají skutečné módní nadšence. Ale krása se skrývá právě v těchto maličkostech, které skutečně doplňují celkový dojem. Muži milují ženy se zdravým sebevědomím a jedním z hlavních lákadel, na co muže nalákáte nejsou hluboké výstřihy ani umělé řasy, jak se mnohé dámy domnívají, ale právě dobrá nálada a energičnost.
lístky růže
Nebojte se ani barvy kombinovat, oblékněte si třeba červené šaty a doplňte je menší žlutou kabelkou nebo botami.
Pokud se na výrazně žluté oblečení necítíte, sáhněte po výrazných doplňcích. Vyzkoušejte třeba jednoduchý černý outfit. K šatům i k sukním… ke všemu se hodí kanárkově žlutá kabelka, která Vám zaručeně neubere na eleganci a přidá jistý element překvapení, který Váš outfit obohatí.
Hlavně pamatujte, že nezáleží na tom, co máte na sobě, nejvíc v módě je totiž sebevědomí a zářivý úsměv. Každá žena má přednosti, které se správným make-upem nebo oblečením dají zvýraznit, abyste se cítila skvěle!