Chodící reklama

Domů » Chodící reklama

Jdete po ulici a všímáte si, co mají na sobě lidi oblečené? Trička nebo mikiny a na nich nejrůznější nápisy v češtině, ale většinou v angličtině, nejrůznější obrázky, např. oblíbených kapel toho, kdo má mikinu na sobě apod. Lidé se dobrovolně stávají chodící reklamou na nejrůznější věci a mnohdy ani neví, co je na tričku napsáno. Máte firmu, a právě vás napadlo, jak těch triček a mikin využít?

Správně! Reklamní potisk triček a mikin!

mikina

Investice do reklamy, to je něco, co nesmí žádná firma podcenit. Můžete vyrábět sebelepší výrobek, ale pokud se o něm zákazníci nedoví, tak budete mít výrobků tak akorát plné sklady.

Reklama natištěná na tričkách nebo mikinách, zvlášť pokud vaši zaměstnanci musí chodit v těchto oděvech do zaměstnání, to je přece ideální příležitost, jak nechat lidi, aby vám dělali živou chodící reklamu, protože určitě si firemní trička odnesou i domů a budou v nich chodit a na veřejnost.

Reklamní mikiny jsou prima dárky pro vaše zaměstnance, kteří je ocení v zimním období. Firma promodarky nabízí mikiny v několika střizích, pro muže i ženy, a v mnoha barevných variacích.

mikina

Chodíte na hudební festivaly, na koncerty vaší oblíbené kapely? Často si tam koupíte tričko, které je v podstatě reklamou na daný festival nebo kapelu. Za takové tričko jsme schopni utratit nemalý peníz a ještě často stojíme dlouhou frontu, aby nám kapela podepsala plakát.

Reklamní tričko nebo reklamní mikinu, kterou věnujete svým zaměstnancům, to neskončí v koši, ale zaměstnanci je budou nosit a dělat vám reklamu. Věnujte pozornost reklamě a propagaci své firmy, vždy se to vyplatí. Mnohdy stačí logo, umístěné na tričku a nikdy nevíte, kdy si ho někdo všimne a bude pátrat, co je to za firmu a čím se živí.

Reklamní tričko či mikina, kterou rozdáte svým zaměstnancům nebo partnerům může šířit reklamu po celém světě.