Finanční obtíže při podnikání

Domů » Finanční obtíže při podnikání

Nejen v době postižené zákazy a opatřeními, se může stát, že finance nevycházejí, zatímco naše podnikání nutně potřebuje přísun financí na svůj rozvoj, nebo udržení. Jak se dá takováto situace řešit? Existuje několik způsobů.

Navštivte banku

První možností je navštívit banku a zažádat o půjčku, která vaše současné problémy vyřeší, a zachrání vše, co jste léta budovali. Potřebujete však spoustu dokladů a argumentů, aby vám banka peníze poskytla. Mnohdy se taková žádost táhne dlouhou dobu a nakonec se vám dostane odpovědi, že vám úvěr nebyl schválen.

kreditka v kapse

Zkuste to jinde

Další možností je nebankovní pomoc https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-pomoc/. Jedná se o půjčku, kterou vám poskytne nebankovní společnost, jejíž požadavky jsou na rozdíl od těch v bance mnohem jednodušší. Stačí mít nemovitost, kterou budete ručit, nebo doložit, že máte dostatečné příjmy na splácení alespoň těch nejmenších splátek. Peníze dostanete v podstatě velmi rychle a splátky lze rozdělit až na třicet let. Pokud takovou pomoc potřebujete, stačí vyplnit dotazník na stránce společnosti Hypotéky bez registru a chvíli vyčkat.

Sloučení

Můžete zkusit svoji společnost sloučit s větší společností ve stejném oboru. Ačkoliv tak zachráníte své podnikání, přijdete o část svobody a pravomocí. Záleží jen na vás, zda to za to stojí.

Přidejte něco navíc

Můžete zkusit nabízet něco navíc a získat tím více klientů, zákazníků a peněz. Musí však jít o chytrý nápad, který bude na trhu žádoucí.

prší peníze

Spojte se

Spojte síly s někým, kdo by rád byl společníkem ve vašem podniku, a může poskytnout dostatek financí na jeho záchranu. Jednoduše tak získáte peníze, které potřebujete, ale opět ztratíte část pravomocí, jelikož už nebudete jediným vlastníkem firmy.

Pomoc si poskytněte sami

Záleží-li vám na vašem podniku opravdu hodně, můžete do něj investovat na úkor vlastního pohodlí. Prodejte některý svůj majetek, jako třeba automobil, chatu, nebo šperky, a vložte jej do svého podnikání. Děláte to přece pro sebe.