Hra, která zaměstná všechny vaše známé

Říkáte si, že se poslední dobou pohybujete pořád v tom stejném stereotypu? Možná potřebujete změnu a rovněž i zkusit aktivitu, která vám přinese nové zkušenosti a pocit pohody. Pokud jste se ještě ke hře, jakou je laser game https://www.lazerfunpraha.cz nedostali, měli byste si ji vyzkoušet na vlastní kůži.
Nestačí pouze slyšet od jiných lidí ve vašem okolí to, jak je báječná, ale ten pravý prožitek si musíte přijít zažít osobně i vy sami.

lasergame_aztec01

Vstupte do arény, ve které chcete hrát

K dispozici máte 2 arény, které se svým bezchybným provedením od sebe liší v každém ohledu.

  • Labyrintse postará o výběr prostoru zahaleného do tmy, ovšem v doprovodu neonových světel.
  • Aztécké chrámyvám naopak poskytnou možnost, prožít hru i ve venkovním prostoru a schovat se do více úkrytů, ve kterých budete mít lepší možnost zasáhnout vašeho soupeře.

Her, ze kterých si můžete vybírat je 11.Při vaší volbě hry se však zohledňuje i počet osob, které s vámi hru začnou, ale i výběr arény, pro kterou je daná hra lépe přizpůsobená. Vybírat můžete i dle úrovně, která se zaměřuje na začínající hráče a taktéž i pokročilé.

Bavte se s partou kamarádů, kteří se nudí stejně jako vy

Pokud i vaši nejbližší mají pocit, že se doma už takzvaně nudí a chtěli by si zkusit něco nového, neváhejte jim nabídnout možnost zúčastnit se hry, při které si bezpečně zastřílíte, odreagujete se a v nemalé míře se i pobavíte.

labyrint (39)

  • Získat nové zážitky, které budou v doprovodu smíchu a zábavy můžete i na místě, které je aktuálně velmi oblíbené při hledání skvělé zábavy.

Nevěnujte pozornost pouze pohodlí domova a různým technologickým vynálezům, ale přijďte si i vy vyzkoušet hru, na kterou můžete dlouhodobě vzpomínat a vracet se pravidelně do doby, než budete mít za sebou všechny úrovně nabízených her.
Nudit se už nemusíte! Jediné, co budete potřebovat, je chuť zabavit se jako v době vašeho dětství – tedy naplno a se všemi, kteří jsou pro vás nejlepšími přáteli pod sluncem.

5/5 - (3 votes)