Hra, která zaměstná všechny vaše známé

Domů » Hra, která zaměstná všechny vaše známé

Říkáte si, že se poslední dobou pohybujete pořád v tom stejném stereotypu? Možná potřebujete změnu a rovněž i zkusit aktivitu, která vám přinese nové zkušenosti a pocit pohody. Pokud jste se ještě ke hře, jakou je laser game nedostali, měli byste si ji vyzkoušet na vlastní kůži.
Nestačí pouze slyšet od jiných lidí ve vašem okolí to, jak je báječná, ale ten pravý prožitek si musíte přijít zažít osobně i vy sami.

lasergame_aztec01

Vstupte do arény, ve které chcete hrát

K dispozici máte 2 arény, které se svým bezchybným provedením od sebe liší v každém ohledu.

  • Labyrintse postará o výběr prostoru zahaleného do tmy, ovšem v doprovodu neonových světel.
  • Aztécké chrámyvám naopak poskytnou možnost, prožít hru i ve venkovním prostoru a schovat se do více úkrytů, ve kterých budete mít lepší možnost zasáhnout vašeho soupeře.

Her, ze kterých si můžete vybírat je 11.Při vaší volbě hry se však zohledňuje i počet osob, které s vámi hru začnou, ale i výběr arény, pro kterou je daná hra lépe přizpůsobená. Vybírat můžete i dle úrovně, která se zaměřuje na začínající hráče a taktéž i pokročilé.

Bavte se s partou kamarádů, kteří se nudí stejně jako vy

Pokud i vaši nejbližší mají pocit, že se doma už takzvaně nudí a chtěli by si zkusit něco nového, neváhejte jim nabídnout možnost zúčastnit se hry, při které si bezpečně zastřílíte, odreagujete se a v nemalé míře se i pobavíte.

labyrint (39)

  • Získat nové zážitky, které budou v doprovodu smíchu a zábavy můžete i na místě, které je aktuálně velmi oblíbené při hledání skvělé zábavy.

Nevěnujte pozornost pouze pohodlí domova a různým technologickým vynálezům, ale přijďte si i vy vyzkoušet hru, na kterou můžete dlouhodobě vzpomínat a vracet se pravidelně do doby, než budete mít za sebou všechny úrovně nabízených her.
Nudit se už nemusíte! Jediné, co budete potřebovat, je chuť zabavit se jako v době vašeho dětství – tedy naplno a se všemi, kteří jsou pro vás nejlepšími přáteli pod sluncem.