Jak na krásné obočí

Domů » Jak na krásné obočí

Možná jste si už i vy všimli toho, že se o obočí mluví v čím dál tím větší míře, ale mnohem méně se vytrhává nebo se o něj pečuje. V kurzu je momentálně obočí, které je hutné a do očí bijící. Již dávno vyšly z módy čárečky nad očima, jako tomu bylo dříve.

vykulené oči

Měli byste si zapamatovat věci, které byste nikdy s vaším obočím neměli dělat. Patří mezi ně například to, že byste si jej nikdy neměli nechat tetovat nebo si jej holit. V horních liniích byste si jej nikdy neměli vytrhávat, na jeho dokreslení nikdy nepoužívejte odstín hnědé nebo černé.

Můžete například používat nude líčení, ale jestli je něco, co se vám vždycky bude hodit, pak vhodně upravené obočí, které bude ještě navíc zvýrazněné. U úpravy obočí není dobré měnit jeho tvar nebo jej dokreslovat.

Chloupky byste vždy měli trhat tak, aby obočí nepůsobilo rozcuchaně, neupraveně a také až nadměrně hustě. Chloupky se nejčastěji protrhávají ve spodní linii, tak, aby nepůsobily zatoulaně.
legrační grimasa

Jestli je rozhodně něco, co budete potřebovat, pak je to pinzeta, zvětšovací zrcadlo a světlo. Vždy byste měli vytrhávat ve směru růstu.

Pokud si nejste jistá, kde by vaše obočí mělo nebo nemělo začít, existuje jednoduchý a hravý trik. Stačí, abyste si vzala do ruky tužku, a to do vertikální polohy, umístila podél nosu a tam, kde tužka směruje k očím, tam by mělo začínat.

Obočí je možné upravit barevným gelem nebo tužkou na obočí, vhodné jsou také stíny. Je ale možné také použít gel bezbarvý, který obočí zvýrazní. Na dobarvování nikdy nepoužívejte třpytivé produkty. Můžete si ale také nechat obočí nabarvit, a to speciálně od kosmetičky. Něco takového vydrží klidně i tři týdny. Většinou záleží na dané barvě. Díky tomu se nebudete muset každé ráno zdržovat s domalováváním obočí.

Samozřejmě je rozhodnutí zcela na vás. Rozhodně se ale jedná o skvělou možnost.