Je libo hrnek kakaa?

Domů » Je libo hrnek kakaa?

Na světě snad neexistuje domácnost, která by neměla ve spíži balíček kakaa. Už jako děti jsme milovali, když nám maminka ke snídani připravila hrnek horkého kakaa, nebo nám jím posypala krupici. Bohužel, ač chutné nápoje, ne příliš kvalitní. Zejména notoricky známé Granko, které, k naší smůle není zdraví prospěšné. Pokud si chcete opravdu pochutnat, a přitom přispět svému zdraví, je načase zakoupit si Bio kakao, které v sobě kromě silné chuti skrývá také spoustu živin, vitamínů, minerálů a stopových prvků.Kakaový bob
Bio kakao pochází z ekologického zemědělství, které se řídí přísnými pravidly, a tudíž může zaručit produkt o nejvyšší kvalitě. Zároveň nijak neškodí životnímu prostředí a tím prospívá nejen vám, ale také přírodě.
Není příliš známé, že abychom mohli čerpat ze zásobárny živin v kakau, nesmíme jej podrobit tepelné úpravě. Proto bychom se v supermarketech měli ohlížet zejména po nepražených nebo raw produktech. Tyto výrobky se vyznačují svou vysokou kvalitou a přínos pro zdraví člověka.
Kakaový raw prášek můžete využívat stejně jako klasické kakao dostupné v obchodech. Ve sladké kuchyni, nápojích a dalších pokrmech. Tady už navíc k dobrému jídlu získáte také železo, hořčík, síru, vápník, mangan, zinek, měď a draslík. Mimo všechny ty cenné stopové prvky posílíte také svůj imunitní systém, díky vysokému obsahu antioxidantů. Není tedy náhodou, že se při konzumaci kvalitní hořké čokolády cítíme lépe.Kakaový nápoj
Pod výše zmíněným odkazem naleznete internetový obchod, který se zaměřuje na přírodní produkty a zdravou stravu. V jejich nabídce najdete i kvalitní bio kakao, které si jistě zamilujete. Díky kladným vlastnostem a příznivému vlivu na vaše zdraví vás jistě potěší také atraktivní cena.
Pomozte svým nákupem a přispějte k výsadbě stromů. Nakliceno.cz navíc k vaší objednávce přiloží ještě oříškovou tyčinku a balíček semínek stromů, které si můžete sami zasadit.