Kdy se může hodit Hodinový manžel

Domů » Kdy se může hodit Hodinový manžel


Na každém rohu dnes vidíme nabídku mnoha různých služeb. Kadeřnictví, masáže, kosmetická studia, wellness zóny, aromaterapie, právníky, různé konzultanty a mnoho jiných.
 montáž nábytku
Existuje ale jedna služba, která může mnoha lidem velmi usnadnit život, a to je Hodinový manžel.
Úkolem takového hodinového manžela je opravit téměř cokoli, co se může pokazit ve Vaší domácnosti a sami si s tím poradit nedokážete. Samozřejmě i tento druh činnosti je omezen tím, co daný „pracant“ umí a čemu rozumí, ale lidé, kteří obvykle vykonávají tuto činnost, mají často široký záběr, protože jsou od přírody zruční, a tak jim jde téměř všechno od ruky i bez vzdělání pro některý z jednotlivých úkonů.
 
Hodinový manžel Vám může udělat za šedesát minut práci, která by Vám zabrala 2 celé dny a ještě by to nebylo úplně ono. Tyto dva dny můžete například místo práce strávit výletem s dětmi nebo návštěvou rodinných příslušníků. Zkrátka někdy je dobré přenechat určité činnosti lidem, kteří se s nimi nebudou trápit tak, jako my. Náš čas je cenný, a tak je třeba počítat, co bude pro nás výhodnější.
 
S čím Vám může Hodinový manžel pomoci?
 
Každý umí samozřejmě něco jiného, ale obvykle Vám zvládnou opravit rozpadlá dvířka na kuchyňské lince, protékající dřez nebo sprchový kout, zasádrovat díru ve zdi, dát nový nátěr dveřím, smontovat nový nábytek, navrtat do zdi poličky, namontovat nové osvětlení, pověsit zrcadlo a další podobné úkony.
 instalatér a údržbář
Možná máte doma muže, který by tyhle práce dokázal také, ale prostě na ně nemá čas. Pracovní doba je dlouhá, jezdí domů pozdě a na údržbu domácnosti už nezbývá tolik času nebo dokonce energie. Práce potom stojí, nehýbe se a domácnost není taková, jakou bychom si ji představovali. A pokud muže nemáte, pak uvítáte jakoukoli pomoc o to více. Přeci jen, když je domácnost v pořádku, žije se nám v ní tak nějak lépe.