Kvalitní notebook

Domů » Kvalitní notebook


Podle mého názoru je skvělé, že všechna technika jde stále opravdu dopředu. Bez techniky já osobně bych se už neobešla, a to hlavně kvůli tomu, že bych nemohla mít třeba nový tablet anebo notebook. Já si dávám záležet hlavně na tom, abych měla vždycky nejnovější notebook. Na notebooku si dávám opravdu maximálně záležet. Také si vzpomínám, když mi jednou maminka na Vánoce pořídila nový notebook, řeknu vám, že jsem z toho byla opravdu hodně nadšená, ale na další stranu zase docela vykolejená, protože to byl takový notebook, na kterém se nedalo téměř nic dělat.

Starý počítač či notebook nás nezajímá.

Když pominu úplně extra nízkou a malou paměť, tak vlastně ten notebook mi připadal, jako kdyby byl vyrobený z papíru. Tam jednoznačně nic dělat nešlo. Jsem z toho zklamaná, protože jsem nevěděla, jak to mám říct mamince. Navíc jsem se také bála říct mamince, že jsem si už objednala ze zahraničí úplně špičkový notebook, který mě stál třicet pět tisíc korun, takže jsem si řekla, že v mamince tohle raději neřeknu stejně. Ona ke mně vůbec nechodí, takže si toho ani nevšimne. A pak třeba za dva nebo za tři roky řeknu, že se ten notebook, který mi dala maminka, takže se rozbil. A mezitím ho zatím nechám synovi.

Kvalita techniky je důležitá.

Můj syn má také rád techniku a má doma notebook, který je ale už opravdu hodně starý. Ten synův notebook má asi sedm let, takže si jistě dokážete představit, že i můj syn se vzteká, že takový notebook nechce, protože ten notebook je technicky úplně na dně. Je snad na těch nejnižších příčkách. Tak jsem synovi řekla, že ať nepiští, ať se nevzteká, že už pro něj mám konečně nový notebook, který je úplně zbrusu nový, akorát není tak výkonný, jako budu mít já. Uvidím, jak syn na to bude reagovat a budu doufat, že syn bude spokojený. Rozumím tomu, že i syn potřebuje do školy kvalitní notebook anebo také kvalitní počítač.