Mobilheim Praha – splnění představ o bydlení

Domů » Mobilheim Praha – splnění představ o bydlení

Když se řekne mobilní dům, tak většinou si každý pod tímto pojmem představí pojízdný karavan, který se táhne za autem třeba na dovolenou. V tomto případě však nejde o tradiční obytné přívěsy, které jsou na trvalé bydlení příliš malé a nekomfortní, ale jde o bydlení, které je za jedno větší, a za druhé již zvenčí vypadají daleko lépe a jsou víc, než podobné klasickým rodinným domům.
Takový mobilheim Praha je bydlení, které je velice nápadité a poskytuje rychlý způsob pořízení vlastního domova. Kromě toho, že jde všechno rychle, tak také levně a můžete si tak pořídit krásny byt se zahradou za dostupné ceny a bez zadlužování.

baráčky

Bydlení vám nebude postavěno, ale přivezeno na přívěsu a pevně ukotveno na místě. Nepotřebujete ani základovou desku, takže vám odpadnou další náklady a starosti.

Můžete si pořídit mobilní dům rovnou i zařízený nebo zmontovaný přímo na míru. Obvykle v těchto obydlích najdete i komfortní vytápění a to přímotopy nebo plynová topidla. Všechno se však dá kvalitně předělat a přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům.
Bydlení je vhodné pro rekreační účely a po jistých úpravách také k bydlení celoročnímu.

Celoroční bydlení pro jednotlivce, páry i rodiny
Pokud chcete tento typ bydlení využívat celoročně, tak v případě, že si zakoupíte hotové provedení z dovozu, které je již zařízené, tak k trvalému bydlení stačí provést kvalitní tepelnou izolaci, připojit k vodě, elektřině či plynu a můžete začít bez problémů bydlet.

veranda

Další možností jsou dřevostavby sestavené přímo vám na míru, které již veškerý komfort mají a stačí pouze připojit k sítím.
Dále si k těmto domům můžete připojit terasy, pergoly, které ještě víc vnější část oživí a vám poskytne vysněný komfort.
Celkově je instalace těchto domů velice snadná. Víc dá zabrat spíš připojení k inženýrským sítím, ale jak se říká, tak to je již jen třešnička na dortu. Důležité je, že máte konečně vlastní bydlení, se kterým můžete dál pracovat a vylepšovat.