Modely aut a strojů

Domů » Modely aut a strojů

Modely aut a strojů

Pečlivá kompletace

Stát se modelářem můžeme v každém věku, protože mnoho lidí tomuto koníčku podlehne. Je to skvělý způsob, jak mít zmenšeninu třeba nějakého stroje, který nás fascinuje a líbí se nám. Typickým příkladem jsou tanky z druhé světové války. Běžný typ modelů zakoupíme v takovém stavu, že jednotlivé dílky jsou na plastových plátech, přičemž dohromady jich bývá klidně několik stovek, a proto počítejte s tím, že tento koníček vyžaduje trpělivost a dostatek času.

model auta

Nejprve dílek vystřihneme kleštičkami s malým přesahem, který následně odpilujeme, aby byla součástka hezká a přesná. Následně jednotlivé dílky slepujeme speciálním lepidlem, aby vše dobře drželo u sebe. Jakmile podle návodu vše dokončíme až do posledního dílu, tak přichází malování. K danému modelu bývají doporučené kódy barev, aby model vypadal jako skutečný stroj jako v realitě. To vyžaduje si také pohrát, protože některé části jsou opravdu dost malinké.

Nákup modelu

Když nechceme, tak se vůbec lepením zabývat nemusíme, protože si můžeme rovnou koupit hotové modely aut Macmodel.cz. Tato společnost se přímo na modely specializuje, což potvrzuje i její sortiment. Nabídka je totiž obrovská a stále se rozšiřuje. Abyste se v něm snadno vyznali, tak na e-shopu je rovnou nahoře lišta, která nám rozděluje produkty na základní kategorie. Také je tu řádek s vyhledáváním, když hledáme nějaká konkrétní model.

růžový vůz

Takže když máme nějaký vysněný vůz a rádi bychom si koupili jeho model, tak tato prodejna je ideální. Následně si jej můžete vystavit na poličku a kochat se jeho krásou. Prodejna se nachází v centru Prahy, takže je velmi dobře dostupná. Ovšem mají dobře zpracovaný e-shop, takže nemusíte nikam jezdit a produkty si nechat hezky poslat domů. Cena modelu se odvíjí podle jeho měřítka, zpracování a podobně, ovšem sami se můžete podívat, že vypadají opravdu nádherně.