Nutnosti v šatníku

Domů » Nutnosti v šatníku

Ať už jste shopaholik nebo minimalista, ve svém šatníku jistě najdete kousky, které jsou stejné. Proč? Protože každý ve svém šatníku potřebuje jisté základní kousky, které poté může kombinovat, nebo využít na jakoukoli událost.
chůze ze schodů
            Hlavním kouskem, který se hodí jak pro běžný den, tak k formální události, je bílá halenka či bílá košile. Alespoň jednou se dočká využití v každém šatníku. Jedná se o rychlou a jasnou volbu. K pohovoru či jiné životní události vám stačí jediný kousek oblečení.
            Stejně jako bílá košile jsou důležité černé kalhoty. Černé kalhoty se dají používat běžně každý den, ale také je můžete využít právě k událostem jako spodní část formálního outfitu. Je nutnost minimálně jedny mít díky jejich univerzálnosti a schopnosti k nim nosit prakticky cokoliv si zamanete.
            Dalším kouskem, který vás jistě trkne, je bílé triko. Bílé triko najde snad každý mezi ostatními topy. Je to ten nejuniverzálnější kus oblečení. Prakticky se hodí ke každé činnosti, která se vám vynoří v hlavě. A pokud spěcháte na autobus do školy, či do práce, jednoduše stačí sáhnout po bílém triku a problém je vyřešen. Navíc se správným střihem budete vypadat velice elegantně.
            Co by byl šatník bez bot na podpatku, či lakýrek? Na každou společenskou akci jsou vyžadovány společenské boty a bez alespoň jednoho páru se jednoduše neobejdete. Navíc k nějakému jednoduchému outfitu je můžete nosit i k dennímu nošení. Ovšem ne úplně každý den, pokud nechcete mít problémy s chůzí.
pracovní setkání
            K společenským botám patří oblek a šaty, bez kterých by váš šatník nebyl kompletní. Černé jednoduché šaty využijete u maturity, na plesech, při zkouškách. Budete vypadat elegantně a nemusíte den před událostí prosedět u skříně s myšlenkou, že nemáte co na sebe. A v létě nebudete sami sobě nadávat, že se k tomu všemu potíte v dlouhých černých kalhotách a košili.