OILSEED SERVIS a jeho historie

Domů » OILSEED SERVIS a jeho historie

Dotyční „ředitelé“ firem se ani nijak nestarali, zda na to mají či nikoli. A nyní nemyslím peníze. To je ve velké většině nezajímalo, a proto, jak rychle spousta firem „vyrostlo“, tak stejně rychle zaniklo a dnes již po nich neštěkne ani pes. Proč k tomu došlo nebudeme rozebírat. Je to moc složitostí najednou a také ne každá firma zanikla „normálně“. Některým bylo i „pomoženo“ ať již konkurencí, nebo majiteli samotnými. To nás ovšem nezajímá, my se podíváme na firmu, jejíž název je uveden v nadpisu. Trochu si ji probereme.

oříšky

Tato firma byla založena již v roce 2017 a to konkrétně v prosinci. Již o dva roky později hlásí firma kapitál sedmnáct a půl milionu. Což jistě není málo. Takový kapitál nemá hned jen tak nějaká společnost. Následně došlo ke změně názvu firmy, ale základ zůstal. Také došlo k stěhování, ale jen v rozsahu hlavního města Prahy.

Zcela jistě se ptáte, zda se autor článku bojí zveřejnit čím se vlastně firma zabývá, nebo co vyrábí. Autor článku se pochopitelně nebojí, jen si to chtěl nechat až skoro ke konci článečku. A také proto, že bylo třeba sehnat další informace. Takže. Firma je vedena jako dovozce a prodejce oříšků. Ovšem také má pronájem bytů, nemovitostí a nebytových prostor. Na jiném místě nalezneme, že se zabývá výrobou, čeho není uvedeno. Dále pak ještě obchodem a službami. Jinde je ještě navíc uvedeno – citace: Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost. Další činnosti už nelze jmenovat pro nedostatek místa.

nemovitost

Vidíme tedy, že záběr firmy OILSEED SERVIS s.r.o. je velmi široký. Tudíž se není co divit, že se firmě daří a má stále větší a větší respekt u druhých. Začít přímo od píky a dostat se takto nahoru, to už je opravdu třeba něco umět a také znát. Prostě se umět otáčet. Popřejme tedy firmě hodně zdaru do dalšího podnikání. Ať se jí daří a ať vzkvétá.