Peníze snadno a rychle

Domů » Peníze snadno a rychle

Americká hypotéka se využívá k financování běžných účelů v podnikání. Získané peníze můžete investovat do své firmy, založit podnikání, splatit účty, dluhy nebo se dokonce vyplatit z exekucí. Finance pokryjí jakékoliv vaše náklady na podnikání. Tento finanční produkt si mohou sjednat podnikatelé, firmy a lidé samostatně výdělečně činní, zkratka OSVČ.

pokladna

Americkou hypotéku si však mohou sjednat také běžní spotřebitelé. Všem těmto ostatním klientům zajistíme financování s úrokem od 3% p.a. a to u našich partnerů. Proto o své výhodné financování formou americké hypotéky rozhodně nepřijdete! Zajistíme nízké splátky a skvělou úrokovou sazbu, která pro vás bude přijatelná https://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/.

  • Vždy je pro nás nejdůležitější, abyste dokázali splácet. Nevadí ani exekuce, ani nedostatečné příjmy, či nízké měsíční příjmy, pro každého najdeme takové řešení, které je možné uskutečnit.

Máme otevřený přístup k podnikatelům i ostatním dalším klientům, spotřebitelům

O podnikatelský úvěr může u nás požádat každý podnikatel, firma i OSVČ. O spotřebitelský může požádat naprosto kdokoliv, kdo má nad 18 let věku a splňuje základní podmínku a to tu, že musíte vlastnit nemovitost, kterou budete samozřejmě v případě této hypotéky ručit. Za ní získáte peníze, a to až do výše 70% z její odhadní částky. Splácet můžete až po dobu 30 let. Předem nic neplatíte. Žádné výdaje za smlouvy. Garantujeme nízké splátky a snadné vyřízení.

peněženka

  • Stačí vyplnit nezávaznou online žádost a ihned se budeme vašim případem zabývat.

Jistě znáte situace, když potřebujete rekonstruovat byt, půjčit si peníze na vybavení, opravu nebo jinou investici. Čeká vás přestavba domu? Nebo máte jiné výdaje? Každý si občas potřebuje půjčit peníze, takže se nemusíte obávat. Zajistíme spolehlivé a bezpečné podmínky splácení. Garantujeme nízké měsíční splátky. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí, domem, bytem, halou, garsonkou, garáží, komerčním objektem, chatou nebo i pozemkem.