Pomíjivá krása

Domů » Pomíjivá krása

Je pro vás krása důležitá nebo je pro vás krása pomíjivá? Já si myslím, že úplně každý člověk má krásu posunutou jinak. Protože není krása jako krása. A někdo bere krásu jako zevnějšek, jako vzhled. Někdo ale bere krásu takovou, co vyzařuje zevnitř. A jistě víte, o čem mluvím. Je totiž mnoho lidí a mnoho způsobů, jak definovat krásu. Já abych pravdu řekla, tak ani nevím, jak bych definovala přesně krásu já. Když to tak vezmu a bavíme se už o tom, tak má krása vůbec nějakou definici? Já si myslím, že tahle otázka je opravdu moc sporná. Protože jsou lidé, kteří mají na to úplně odlišné názory.

Je krása pro vás důležitá?

A taky záleží na tom, v jakém oboru se daný člověk pohybuje. Je logické, že pokud je někdo majitel modelingové agentury anebo je to nějaký televizní režisér, tak bude mít jistě jiné nároky na krásu. Hlavně tedy na vzhled, protože modelka anebo herečka musí vypadat tak, jak si přeje vypadat režisér či manažer. Nicméně jsou ale lidé, kteří dávají přednost vnitřní kráse.

Pečujete o sebe správně?

A to většinou bývají, jak jinak, naši rodiče a prarodiče. Je to úplně logické. Je jasné, že nám naši rodiče nebudou říkat, že jsme ošklivý a že jsme moc krásy nepobrali. A nám budu vždycky říkat, že jsme krásný nejenom zevnitř ale i navenek. A to už pak záleží pouze na nás, jak se s tímto výrokem ztotožníme. Protože ale krása není všechno, toho bychom se měli jistě držet. Je ale sice jasné, že každý touží vpadat tak, jak by si přál. A když někdo nedosahuje takové krásy, jak by chtěl, tak potom tady jsou různé plastické operace. Co říkáte vůbec na plastické operace? Odsuzujete je nebo je vám to jedno? Já sice ještě žádnou plastickou operaci nemám, ale vím, že v budoucnu budu jistě nějakou chtít. Já si totiž nechávám na vzhledu hodně záležet a vrásky by mi jistě dělaly problém. Nebo vám vrásky nevadí a umíte stárnout s grácií? Mnoho lidí to neumí, takže klobouk dolů, pokud to umíte.