Pracujte s detailem

Domů » Pracujte s detailem

Porozhlédněte se po své kanceláři, ve které přijímáte své klienty. Porozhlédněte se po svém příbytku, ve kterém hledáte útočiště před světem. Všímejte si detailů a pracujte na tom, aby i ten nejobyčejnější detail byl dokonalý. A můžete začít, třeba s tím, že pořídíte kvalitní zásuvku a vypínač unica místo každé zásuvky a vypínače, které jsou součástí místnosti již dlouhá léta.
plná dvojzásuvka.jpg

Všimli jste si, jak vypadají?

· Zásuvka i vypínač na každém místě Vašich místností mají zašlé barvy. Pomalu nepoznáte, zda barva byla čistě bílá, nebo zářivě šedivá.

· V každé sebemenší rýze se objevuje proužek špíny. Víte, kolik bakterií se v takovém proužku ukrývá? Kdybyste vzali mikroskop, už byste nikdy na žádný z vypínačů nesáhli! A když, tak jedině v gumových rukavicích a s dezinfekčním přípravkem v ruce.

· A to nemluvíme o tom, jak šeredně se nehodí k nově nakoupenému nábytku. Vy jste si dřív nevšimli? Inu, detailů jste nedbali. Škoda. Ale dá se to napravit.

· A ani se snad nebudeme zmiňovat o tom, jak pevně, nebo spíše naopak nesedí zásuvky a vypínače na stěnách. Stáří se nějak projevit musí.

žárovka v domě.jpg
Designová řada Unica pro vypínače a zásuvky Vás uvedou do docela jiných sfér!

Pořiďte si nové, barvou nijak zvlášť výrazné, zato elegantní a tvarem vyhovující vypínače unica spolu se zásuvkami stejného designu, a vyměňte stávající.

To je, co? Takový rozdíl, a přitom by se řeklo, že jste s tou místností museli dělat divy, aby vypadala dokonale. Ne. Je to jen proto, že jste si všimli detailních doplňků. A změnili jste jejich vzhled. A hlavně jste jej sjednotili. I když je instalace rámečků k vypínačům unica spíše mužskou záležitostí, nebudete věřit, ale i žena to zvládne. Ale když, milé ženy, nemusíte, raději tuto práci mužům přenechte. Vy si jen pohlaďte dokonalost povrchu, který nemá jediný záhyb! O čem to vypovídá? Přece o tom, jak snadná údržba vypínačů unica, a nakonec i zásuvek bude!