Reklamní trička s potiskem pro děti

Domů » Reklamní trička s potiskem pro děti

Jak zabavit vlastní děti, nebo jejich kamarády? Odložte mobil, vypněte televizi a zkuste něco méně tradičního – nápisy a motivy na tričkách. Může vám to připadat jako hloupost, vždyť jsou reklamní trička s potiskem všude kolem nás, ale vhodně zvolené téma a chytrý nápad může dětem zpestřit život tak, že budou mít zájem žít tvořivějším a zábavnějším způsobem.

S potiskem na tričkách se dá přímo kouzlit a hlavně pro děti může tato zábava představovat kreativní hru, která je nikdy neomrzí. Motivovat je k nějaké činnosti v dnešní „digitalizované“ době je poměrně obtížné a výhodu mají lidé nápadití, kteří čerpají invenci z vlastního nitra, a nejsou příliš ovlivněni masmédii.

medvidek v tričku

Výlety na hrady a zámky – děti milují cestování a výlety a jistě si nenechají ujít pohled na úchvatné stavby hradů a zámků, kterých je v naší zemi tolik, že nám v tomto směru stěží konkurují jiné státy. Zajímavým motivem na potisk mohou být počítačově upravené černobílé hradní siluety se stručným popisem v historickém písmu (schwabachu). Co takhle „vytáhnout“ vaše ratolesti třeba na zámek Hluboká nad Vltavou, na hrad Rožmberk a na hrad Kokořín a každému z nich vytisknout na triko jednu z památek. Můžete takto vycestovat i v rámci spřátelených rodin a pro všechny účastníky přichystat takovéto překvapení. Budou mít zároveň památku na výlet v hmatatelné podobě.

malování na triko

Dětské tábory – některým dětem vyhovuje pobyt na táboře, kde se seznamují s jinými vrstevníky, někdy se tu vytvoří přátelství na zbytek života. Mít s sebou několik triček s vlastním potiskem je vždy originální způsob, jak zaujmout pozornost, a stává se, že i ostatní děti pak chtějí něco podobného mít ve svém šatníku. Na triku může být jméno či přezdívka a pod ním nějaké oblíbené kresby a fotografie s tématy zálib, která nejvíce oslovují – zvířata, rostliny, auta, sporty atd. a nemusí to být zrovna pes nebo fotbal, některé děti se věnují i lukostřelbě, házené, volejbalu, lyžování, milují akvarijní rybky, mají doma želvu, anebo se baví leteckým či lodním modelářstvím.