Šanci na úvěr má skutečně každý

Domů » Šanci na úvěr má skutečně každý

Jestliže přijdete do banky se žádostí o půjčku, pak se připravte na spoustu otázek. Rozhodně budou chtít vědět, jestli nemáte nějaké resty z minulosti v podobě kupříkladu záznamů v registrech dlužníků. Druhou důležitou otázkou bude výše vašeho příjmu. Je to logické. Každý, kdo se chystá někomu půjčit peníze, musí vědět, že je také dostane zpět.

zisk

  • Má tedy člověk s nízkým příjmem anebo záznamem v některém bankovním nebo nebankovním registru vůbec šanci, aby mohl nějakou finanční pomoc získat?
  • Na docela jednoduchou otázku docela jednoduchá odpověď – pochopitelně, že má.

Jen je zapotřebí vybrat takového poskytovatele finančních produktů, který má podmínky nastavené na jiných základech. V České republice není problém najít nebankovního poskytovatele půjček a hypoték. V poslední době je jich skutečně dostatek. Proto je potřeba mezi nimi volit toho správného, od koho budeme očekávat skutečnou pomoc. Pro žadatele, který má nízké příjmy je asi hlavní otázkou, jestli bude moci každý měsíc splácet určitou částku. Proto je k dispozici americká nebankovní hypotéka, u které je možné nastavit si splácení až na dobu třiceti let. Tudíž je jasné, že jednotlivé splátky nebudou přehnaně vysoké.

dolary

Každý problém má své řešení

Důležitá je pro každého žadatele samozřejmě i výše úroku. Podle odborníků je americká hypotéka, od které očekáváte toleranci příjmů a registrů, naprosto přijatelná s úrokem od 6,9 procent.

  • Jestliže je vám nabídnut úrok od čtyř procent, pak se jedná o skutečně výhodný finanční produkt tohoto druhu.
  • V tomto případě je ale nutné mít registry čisté anebo se musí jednat jen o nevýznamné záznamy.
    • Ale i to se dá docela jednoduše vyřešit tím, že požádáte někoho o to, aby vám dělal spolužadatele.
    • Má-li registry průchozí, pak není problém získat americkou hypotéku VIP s úrokovou sazbou od čtyř procent.