Skvělá technika

Domů » Skvělá technika

Technické věci se stále zlepšují, takže tomu vůbec nikdo nedokáže zabránit. Mně to ale nevadí, protože já jsem takový typ člověka, který právě technické události a vymoženosti právě hledá a líbí se mu do. Protože všichni víme, že technika a další technické věci člověku zjednodušený život a taky ho urychlují. Například já si nedokážu představit, kdybych třeba neměla různé věci, jako pračku nebo ledničku anebo sporák. Podle mého názoru je tato technika opravdu skvělá a taky děkuji všem stavitelům a všem vědcům, kteří na tohle přišli. A sama bych taky nedokázala žít bez telefonu. A ještě si vzpomínám na ty doby, kdy byl telefon jako pevná linka a vůbec nešel přenášet. Protože v té době byl mobilní telefon, kteří třeba vážil padesát kilogramů a stála tolik peněz, že by člověk na to musel šetřit třeba čtyři nebo pět let.

Technice nikdo nezabrání.

Bylo to opravdu drahé a já si říkám, že takový mobilní telefon měli jenom někde ve vědecké fakultě anebo v nějakých laboratořích. Ale byla to pravda, protože v té době, kdy ten mobilní telefon vážil padesát kilo nebo méně, tak nikdo neměl doma. Vždyť by se ani nikam nevešel a slyšela jsem, že dříve takové velké mobilní telefony byly přes celou místnost. Nyní, když to tak vezmu, tak technika jde tak dopředu, že koupíte mobilní telefon, který je úplně malinkatý, a to včetně notebooku anebo tabletu.

Technika se stále vyvíjí dopředu.

Malinkatý tablet je opravdový zázrak, protože je velice kompaktní a zvládne toho tolik, co nějaký průměrný počítač anebo mobilní telefon, takže jsem si řekla, že je vlastně prima, že máme tak skvělou techniku, která jde dopředu, že díky technice si můžeme dovolit opravdu více věcí a jsme více nezávislí. To nemluvím třeba o různých elektrokolech a tak podobně. Nebo holícím strojku a dále. A jsem ráda, že tohle existuje a jsem ráda, že máme takové lidi kolem sebe, kteří tohle vymyslí. Takže se nemusím bát, že alespoň do budoucna nebude nic nově vymyšleného, protože věřím, že lidstvo a technika jde dopředu, takže se bude stále něco nového vyvíjet a vymýšlet.