Snadná cesta k penězům

Domů » Snadná cesta k penězům

Peníze znamenají vstupenku kamkoliv, s penězi je všechno lepší. To jsou tvrzení, které slyšíme od rádoby zbohatlíků. Na druhé straně jsou však tyto názory odmítány s nejrůznějšími argumenty. Pravda bude někde uprostřed.
I když si penězi s nemůžeme koupit úplně všechno hrají důležitou roli v rámci života. Nenajíme se bez nich, nevypereme bez nich, nedostaneme se příliš daleko bez nich. Ale hlavní jádro problému, nepostavíme bez nich.
pokladnička na dolarech.jpg
Každý člověk, který přemýšlí o rodině nebo už má rodinu si představuje takový dům. V dnešní době však není příliš jednoduché získat pozemek natož postavit nemovitost.
Jedná se o velice finančně náročnou fázi života, kdy jen tak tak jsme schopni uhradit základní výdaje. Pro běžného smrtelníka je takový nákup pozemku či výstavba domu z klasického platu nemyslitelná.
Často tedy sáhne po půjčce. Na trhu je ovšem nepřeberné množství, takže jakou vybrat abychom se nezadlužili?
První variantou je bankovní hypotéka, která působí bezpečným dojem, ale překážkou často bývají nastavené podmínky. Musíme doložit příjem, zastavit nemovitost nebo mít ručitele s nemovitostí. Půjčka je navíc poskytována pouze na předem stanovený účel v rámci bydlení, rekonstrukce či přístavby.
K tomu všemu si banka navíc prochází registry dlužníků a pokud se nacházíme na černé listině nemáme šanci půjčku získat.
V tomto momentu se můžeme obrátit pouze na nebankovní společnosti. V rámci jejich portfolia nás nejen díky podobnosti, ale také výhodnosti může zaujmout americká hypotéka .
veselý stavitel.jpg
Zde si společnosti neprochází registr dlužníků ani nevyžadují doložení příjmů. Stačí mít pouze nemovitost k zástavě.
Popularita americké hypotéky tkví hlavně v její bezúčelovosti. Nikoho nezajímá, na co půjčku využijete nebo co s penězi uděláte. Danou společnost zajímá pouze fáze splácení hypotéky.
To je možné nastavit jako fixní či odložené. V obou případech lze splátky nastavit tak aby co nejvíce vyhovovaly potřebám klienta.