Společník pro každou příležitost

Domů » Společník pro každou příležitost

Také vás každý večer při sledování některého zajímavého pořadu mírně pobolívají záda? Někdo si také stěžuje na krční páteř. Nemusíte ani chodit k lékaři a hned je jasné, že máte špatné nebo málo pohodlné křeslo. Chce to změnu. Alespoň občas prostě křesla prostřídat.

sedací pytel

  • Ono vám totiž nic jiného, nežli prostřídání nezbyde, pokud si zakoupíte sedací pytle.
  • Leda, že byste pořídili pro každého člena rodiny jeden.

Kvalitní sedací vaky upoutají na první pohled svým zajímavým designem, který se dovede sladit skutečně s každým interiérem. A také upoutají na první posezení vaše tělo, protože se dovedou sladit s každými zády. Zatímco na klasické židli nebo křesílku se musí vaše tělo přizpůsobit, v tomto případě je tomu právě naopak. Tento nábytek se přizpůsobí vám.

  • Oblíbíte si ho natolik, že s vámi v létě bude putovat i na terasu anebo zahradu.
  • Není ani problém vzít si ho s sebou do bazénu.

Nemusíte se obávat toho, že by se voda dostala dovnitř do vaku. Nenastane ani situace, kdy by kolem vás plavaly polystyrenové kuličky, které tvoří náplň. Dokonale propracovaný systém trojího zapínání nic takového nedovolí. Až oschne, tak ho prostě opět odnesete domů.

bean bag

Čištění je velice jednoduché

Samotný potah není snímatelný. A není to ani zapotřebí, protože tady odpadá starost s praním. Čištění se provede pouze mýdlovou vodou anebo v případě většího zašpinění je možné použít některý prací prostředek. Nanesete na vlhkou houbu a jednoduše otřete. A vše je opět jako nové. Jen je zapotřebí odstranit veškeré zbytky mýdla nebo pracího prášku. Mohly by zanechat skvrny na vašem zahradním lehátku, relaxačním křesílku, lehátku do bazénu.

  • Tyto moderní součásti našich interiérů se vyrábějí v mnoha barevných variantách.
  • A jestli se nemůžete rozhodnout, pak si můžete koupit dvoubarevný typ a barvy jednoduše střídat.