Stěhování může být levné a zábavné

Domů » Stěhování může být levné a zábavné

Jestliže se stěhujete stejně tak často jako stěhovaví ptáci, tak vám jistě přijde vhod, když se vám na stěhování všech vašich věcí podaří ušetřit nějakou tu korunu. Přeci jen, najímat si několikrát do roka stěhovací firmu něco stojí. Pokud tedy nejste líní a spíše, než pohodlí preferujete úsporu financí, můžete to udělat ještě jinak. Můžete si půjčit praktickou dodávku, kterou vám ráda pronajme půjčovna dodávek v Praze a všechno potřebné si v jejím dostatečně objemném zavazadlovém prostoru můžete převézt sami.

půjčovna

Vždyť na stěhování v zásadě nic není – chodit se svými věcmi nahoru a dolů po schodech a nakládat a vykládat je do vozu a z vozu zvládnete jistě také, byť se u toho zřejmě zapotíte. A je potřeba zmínit, že tato možnost je zde k dispozici třeba i pro ty, kteří ani nevlastní řidičské oprávnění, neboť dodávku si můžete nejen nechat přistavit na stanovené místo, ale můžete si ji zapůjčit i s řidičem. A stále to pro vás bude výhodné. A to tím spíše, pokud máte k dispozici partu dobrých přátel, se kterými vám stěhování půjde jedna radost. Nebudete tak muset běhat po schodech jako kamzík, neboť jeden vezme to a druhý ono a za chvíli bude vše na svých místech.

náklaďák

A záleží jen a pouze na vás samotných, kolikrát se s věcmi otočíte a zda se vám do dodávky vejde všechno najednou. Dodávku si můžete zapůjčit na jeden anebo klidně i na více dní a po celou dobu máte k dispozici ničím neomezený počet kilometrů včetně dálniční známky pro daný rok.
Ovšem pokud preferujete pohodlí a klid, tak si raději objednejte stěhovací služby na klíč. Nicméně rozdíl v tom, kolik za jednotlivé akce zaplatíte bude výrazný. A i když je pravda, že úplně nejlevnější ze všeho by bylo provést vše svépomocí jen s využitím vlastního osobního automobilu, tak jen málokdo z nás má tak veliké auto anebo vozík, do kterého by se všechno vešlo.