Stínící technika

Domů » Stínící technika

Horko, rozpálené slunce žhavící stolky i židličky u zahrádek restaurací na teploty, kdy se na židle nedá sednout, protože nám hrozí popálení sedací části těla… Prostory před vstupy do podniků a hotelů, i slunce, které nás tahá z postele svými paprsky v pět ráno. To vše se dá vyřešit snadno a elegantně. Stačí na to jít chytře. Jak?

zavěšené deštníky

Jděte na to chytře a pořiďte si nějakou ze stínících technik, která zabrání upečení vašich hostů i brzké probuzení paprsky slunce. Pro domácnosti jsou nejlepším řešením rolety a žaluzie, ať už vnitřní, či venkovní. Ale pozor, u venkovních hrozí poškození, když je velký vítr. To se dá ale elegantně řešit a rolety se v případě, že jim hrozí poškození větrem, sami zatáhnou pomocí elektrického bezpečnostního čipu. A tak, i když nejste doma, nemusíte si o ně dělat starosti. Zastínění oken nám přináší nejen ochranu před přílišnými slunečními paprsky, ale také před zvědavými pohledy zvenčí.
okenní žaluzie

Pergolové markýzy nám poslouží u rodinného domu jako stínidlo a ochrana před přeháňkami při grilovací párty na zahradě u našeho domu a na rozdíl od pergoly můžeme takovou markýzu kdykoli zatáhnout a nebude nám na malé zahradě překážet zahradní pergola. Elegantní a jednoduché řešení pro malé zahrady. Jsou také vhodným řešením pro předzahrádky podniků, kde ochrání hlavy hostů před žhavým sluncem i jiné části těla před popálením o rozpálený nábytek. Je to jednoduché a elegantnější řešení, než velké stínící deštníky poskytované pivovary, u kterých musíte v případě větru zasáhnout dříve, než odletí i s nějakým hostem, který se snažil deštník zachránit přidržením. Takové deštníky končí často rozlámané od větru o kus dál, než bylo jejich původní místo. Navíc, každý deštník od jiného dodavatele nepůsobí příliš sladěně, ale spíše jako chaos a nouzové řešení.

Kvalitní stínící technika je základem pro klidný rodinný život i pro podnikání.