Vytvořte si originální rodinné album

Domů » Vytvořte si originální rodinné album

Pokud rádi uchováváte své vzpomínky na papírových fotografiích, zkuste k nim přidat také jedinečné fotoalbum. Vaše vzpomínky v takové originální fotoknize jistě získají další rozměr a budou zkrátka a jednoduše kouzelné a nezapomenutelné, jak pro vás osobně, tak pro všechny, kdo vaše jedinečné album dostanou do ruky. Můžete si tak být jisti, že se z tohoto originálního kousku stane žádané dědictví, které bude dokumentovat běžné i slavnostní okamžiky vaší rodiny.

železnice

Ovšem zpět na začátek. Aby k něčemu takovému skutečně došlo, potřebujete mimo samotných fotografií také zmíněné originální fotoalbum. A pokud má být skutečně jedinečné, tak je nad slunce jasné, že ho nikde nekoupíte. Takové se dá jen vlastnoručně vytvořit, což je velká výzva pro všechny kreativní jedince, kteří rádi pracují rukama a dávají do svých výtvorů duši.

Takže hurá do toho! Základem vaší práce bude jedno klasické jednoduché papírové fotoalbum, nejlépe takové, do kterého se fotografie dají vlepovat na libovolná místa, neboť jen tak budete moci plně popustit uzdu své fantazii. A dále se vám budou hodit všechny možné i nemožné pomůcky pro scrapbooking. A protože se jedná o výtvarnou techniku, která se v našich končinách těší stále větší oblibě, nebudete muset dlouho pátrat, abyste našli obchod s výtvarnými potřebami, kde bude na jednom místě vše potřebné. Pomůcek pro scrapbooking je totiž skutečně mnoho a stále se objevují další a další skvělé ozdoby a pomůcky.

obal knihy

K těm se řadí především nejrůznější typy nůžek, tedy nejen ty s rovnou linií střihu, embosovací strojky, raznice, razítka, ozdobné lepicí pásky, samolepky, krajky, papírové proužky, samolepicí krajky, blyštivé kamínky, perly, pestrobarevné a různě strukturované papíry a kartóny, a ještě mnoho dalšího. Jedná se o výtvarnou techniku, která se řídí jen a pouze vaší fantazií a výběr nejrůznějších pomůcek je tak bohatý, že si z nich vybere prostě každý. Takže záleží jen na vás, jaký styl preferujete.