Zahraniční nakupování

Domů » Zahraniční nakupování

Hitem posledních několika málo let je nakupování přímo z obchodů v zahraničí, kteří se shromažďují pod některou z mobilních aplikací a zákazník u nás, si vybere zboží například v Číně. Některé aplikace umožňují platbu dokonce i v českých korunách a zboží pak do několika týdnů dorazí až k Vám do schránky. Některé takovéto aplikace mají částku za přepravu připočítávanou navíc ke zboží, jiné ne.

kožené zboží

Zdá se Vám to příliš riskantní? V dnešní době to je stejně riskantní, jako objednat si cokoli v našem e-shopu v ČR. Ano, dodání při nákupu u nás je rychlejší, ale cena často několikrát vyšší, než z takovýchto serverů, kde si na zboží pár týdnů sice počkáte, ale obvykle v pořádku dorazí až k Vám domů.

Pouze vyjímečně se stane, že objednané zboží se při přepravě ztratí či poškodí. V takovém případě mám velmi dobré zkušenosti, kdy mi bylo obratem zasláno zboží jiné či vráceny peníze. Mohu říci, že jsem nakoupila několik stovek kusů zboží v posledních letech takovýmto způsobem a byla jsem vždy velmi spokojená. Nakupovat takto se dají hračky, domácí potřeby, kutilské potřeby, elektronika, oblečení, obuv i různé doplňky od bižuterie, po šátky a kabelky. U sezónního zboží je nutné počítat s tím, že si ho musíte objednat dostatečně dopředu. Takovýmto způsobem nakupuji ráda drobnosti k vánocům jako dárky, od hodinek, hraček, stavebnic, po oblečení a obalový materiál jako dárkové krabičky a podobně. Výběr je opravdu bohatý a navíc si vše vyberete, objednáte a zaplatíte na jednom místě a následně se těšíte na pošťáka, který Vás ale asi nebude mít při objednání často a více malých věcí příliš v lásce, neboť Vám bude neustále nosit balíčky z Číny i několikrát týdně.
účet za potraviny

Tak co, už jste si vybrali tu pravou aplikaci pro Vás, u které zkusíte objednat si poprvé takto zboží? Ale pozor, na tyto stránky zapomínají dávat upozornění, že jsou návykové a koupíte si často i takový nesmysl, kterého byste si v běžném obchodě ani nevšimli.