Vstupní dveře do domu oddělují od sebe dva uzavřené světy

.

Současný trend výroby vstupních vchodových dveří směřuje k pevným, tvarově stálým, bezúdržbovým a zároveň bezpečným výrobkům s dlouhou životností. Dveře do bytu nebo domu jsou tím prvním, s čím se setkáváme každý den při příchodu ze zaměstnání, ze školy, z obchodu, a podle statistických záznamů jsou právě dveře nejčastěji využívaným pohyblivým komponentem v domě.

vstupní dveře

Aby volba padla na ty osvědčené a vhodné, měli byste o nich něco vědět

Již několik desítek let jsou na trhu stovky firem, které produkují širokou škálu dveří v rozsahu materiálů od plastových dílů přes klasické dřevěné až po kovové masivní konstrukce. Právě kovové výrobky patří k nejžádanějším, splňují totiž veškeré požadavky na zajištění bezpečí a ochrany soukromí před okolním světem.
Kovové vstupní dveře jsou bez kompromisů a jednoznačně vítězí v porovnání s konkurenčními výrobky ze dřeva a plastu.

Izolační bariéra před únikem tepla

Základ tvoří celoplošné ocelové křídlo, jádro je vyprofilováno z kompozitních materiálů a to tak, aby v něm nevznikl tepelný most. Vnitřní výplň tvoří polyuretanová pěna, která je zároveň tepelně izolační vrstvou. Koeficient tepelné prostupnosti Ud je u takových výrobků velmi nízký, zpravidla 1,1 W/(m2.k).

Robustní konstrukce, bezpečnostní vícebodový zámek

Ocelové dveře, to je doslova past na zloděje. Ti zpravidla takové dveře obchází a raději volí jinou cestu, jak se k vám vloupat, a pokud nemají jinou možnost, zůstanete pro ně tvrdým oříškem a podnětem k zamyšlení, zda vůbec má smysl loupež provést. Součástí vybavení dveří bývají speciální bezpečnostní systémy, nejčastěji druhé bezpečnostní třídy, tedy RC2. Běžným standardem je vícebodový bezpečnostní zámek.

.

dveře

Ocelové vstupní dveře Ostrava se často kombinují se zárubněmi ze slitiny hliníku. Ty mají opět přerušený tepelný most a spolu s izolační vrstvou pěny uvnitř významně snižují únik tepla z vytápěných prostor. Dveře a zárubně slouží jako izolant nejen v zimních měsících, kdy šetří výdaje za teplo, ale působí i v létě jako bariéra před průnikem teplého vzduchu. 
Výrobci moderních ocelových dveří se také pochopitelně zaměřili na moderní design a ze vzorkovníků nebo vzorových výrobků si jistě vyberete některý z mnoha desítek dekorů tak, aby dokonale ladil s vaší stavbou.

Vstupní dveře do domu oddělují od sebe dva uzavřené světy
4 (80%)11
.